Finn din butikk

  • Heim
  • Finn din butikk

Spore addressen din Smart måte å finne din nærmeste butikk

 

Skogstad Sport har to ulike typar butikkar i Noreg. Våre eigne butikkar, samt konseptbutikkar der vi er distribuerte gjennom ei shop-in-shop løysing.

Når du besøker våre eigne butikkar vil du finne eit variert utval av utandørs bekledning frå vår active og casual kolleksjon. Her vil du også møte nokon frå vårt team som er klare til å hjelpe deg.

Våre konseptbutikkar variera frå butikk til butikk, men har alle eit bredt utval av Skogstad kolleksjonen. Med ekspertise og kunnskap hjelper dei deg gjerne til å finne det rette produktet for din ønska aktivitet.


Våre butikkar
Skogstad Nordfjordeid
AMFI Nordfjord - Sjøgata 21, 6770 Nordfjordeid
Telefon: (+47) 902 72 227
Epost: nordfjordeid@skogstadsport.no
Kvardagar: 10.00 - 19.00
Laurdag: 10.00 - 17.00
Søndag: Stengt
(sjå veibeskrivelse)
Skogstad Lom
Flækøybygget, 2686 Lom
Telefon: (+47) 902 72 289
Epost: lom@skogstadsport.no
Kvardagar: 09.00 - 18.00 (Gjeld i sommersesong)
Laurdag: 09.00 - 16.00 (Gjeld i sommersesong)
Søndag: 11.00 - 15.00 (Gjeld i sommersesong)
(sjå veibeskrivelse)
Skogstad Sandefjord
Storgaten 10 b
Telefon: (+47) 94 84 89 30
Epost: sandefjord@skogstadsport.no
Kvardagar: 10.00 - 17.00 (Torsdag: 10.00 - 18.00)
Laurdag: 10.00 - 16.00
(sjå veibeskrivelse)
Skogstad Stryn
Tonningsgata 12
Telefon: (+47) 95 47 68 61
Epost:stryn@skogstadsport.no
Kvardagar: 10.00 - 18.00
Laurdag: 10.00 - 16.00
Søndag: 13.00 - 17.00
(sjå veibeskrivelse)
Skogstad Innvik
Innvik
Telefon: (+47) 48 06 63 13
Epost:innvik@skogstadsport.no
Kvardagar: 09.00 - 18.00
Laurdag: 09.00 - 16.00
Søndag: 12.00 - 16.00
(sjå veibeskrivelse)
Skogstad Olden
Olden
Telefon: (+47) 48 06 00 51
Epost: olden@skogstadsport.no
Kvardagar: 09.00 - 18.00
Laurdag: 09.00 - 16.00
Søndag: 12.00 - 16.00
(sjå veibeskrivelse)
Skogstad Metro
Metro senter, Lørenskog
Telefon: (+47) 48 20 96 61
Epost: metrosenteret@skogstadsport.no
Kvardagar: 10.00 - 21.00
Laurdag: 10.00 - 19.00
(sjå veibeskrivelse)
Skogstad Lillehammer
Storgaten 80
Telefon: (+47) 954 50 756
Epost:lillehammer@skogstadsport.no
Kvardagar: 09.00 - 18.00
Laurdag: 09.00 - 18.00
(sjå veibeskrivelse)
Skogstad Kristiansund
Arnulf Øverlands gate 2, 6509 Kristiansund
Telefon: (+47) 90 73 04 28
Epost: kristiansund@skogstadsport.no
Kvardagar: 10.00 - 20.00
Laurdag: 10.00 - 18.00
(sjå veibeskrivelse)
Skogstad Sartor
Sartorvegen 12, 5353 Straume
Telefon: (+47) 46 91 64 14
Epost: sartor@skogstadsport.no
Kvardagar: 10.00 - 21.00
Laurdag: 10.00 - 18.00
(sjå veibeskrivelse)
Skogstad Kanebogen
Skilleveien 5, 9411 Harstad
Telefon: (+47) 916 46 525
Epost: kanebogen@skogstadsport.no
Kvardagar: 10.00 - 20.00
Laurdag: 10.00 - 16.00
(sjå veibeskrivelse)
 
 
Konseptbutikkar
Sport1 Sortland
Sjøgata 30, 8400 Sortland
Telefon: (+47) 76 12 49 40
(sjå veibeskrivelse)
MX Sport Gjøvik
Kallerudlia 4, 2818 Gjøvik
Telefon: (+47) 61 13 03 90
(se veibeskrivelse)
MX Sport Bryne
Reeveien 13, 4340 Bryne
Telefon: (+47) 51 48 15 37
(sjå veibeskrivelse)